•         Web Sitemiz’den yalnızca ilan başvurusu  amaçlı bilgi girişi yapılmaktadır.

 

  •   Web Sitemiz’e girilen bilgilerin güvenliği açısından firmamız sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Müşterilerimizin Web Sitemiz’e ilan   başvurusu ve bilgi güncelleme amaçlı girmiş oldukları bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez. Müşterilerimizin bizimle paylaştığı bilgilere izinsiz ulaşım, “Hürriyet İlan Servisi Kaldırım Reklam”. personeli dahil olmak üzere kısıtlanmıştır.

 

  •         “Hürriyet İlan Servisi Kaldırım Reklam”. sözkonusu bilgileri müşterilerin onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmayacaktır.

 

  •         “Hürriyet İlan Servisi Kaldırım Reklam”. bu bilgileri sadece gerekli yetkiler ve yasal düzenlemeler çerçevesinde açıklayabilecektir. “Hürriyet İlan Servisi Kaldırım Reklam”. ‘nin tabi olduğu düzenleyici kurumlar ve/veya yasama, yürütme organ ve mercileri müşteri bilgilerinin açıklanmasını istediğinde,”Hürriyet İlan Servisi Kaldırım Reklam”. bu bilgileri yalnızca gerekli yetkiler çerçevesinde açıklayacaktır.

 

  •          Gizlilik Politikamız’da yer alan taahhütlerimiz sadece web sitemiz içerisinde geçerlidir ve diğer web sitelerini kapsamamaktadır. Web Sitemiz’den link ile gidilecek diğer web sitelerindeki kullanım ile ilgili o sitelere ait gizlilik güvencesi ve kullanım şartları geçerlidir. Web sitemizden reklam, banner, içerik maksatlı veya başka bir maksat ile geçilen diğer web sitelerinin bilgi kullanımı, etik ilkeleri, gizlilik prensipleri, nitelik ve servis kalitesi ile bu sitelerde oluşabilecek herhangi bir maddi / manevi zarar ve kayıplardan “Hürriyet İlan Servisi Kaldırım Reklam”.  sorumlu değildir.

 

  •         “Hürriyet İlan Servisi Kaldırım Reklam”.   destek hizmetler almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışılması durumunda, bu firmaların firmamızın gizlilik standartlarına ve şartlarına uymalarını sağlayacaktır.

 

  •         Web sitemizde yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, “Hürriyet İlan Servisi Kaldırım Reklam”. ‘ye aittir. Web

 

  •     Müşterilerimizin kişisel bilgilerinin gizliliğini korumak amacıyla firmamız sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Ek olarak bilgi alınmak istenen konularda firmamıza danışmakta tereddüt etmeyiniz.